SELENA GOMEZ YENİ ALBÜMÜ HAKKINDA MTV'YE KONUŞTU

2013-01-24 12:08:00
SELENA GOMEZ YENİ ALBÜMÜ HAKKINDA MTVYE KONUŞTU |  görsel 1

 

Kendini oyunculuk alanında geliştirmeye ayırdığı bir yılın ardından Selena Gomez, müzik sahnesine geri dönmeye hazır ve bu sefer hiçbir şeyi saklamıyor. Selena, Cumartesi günü UNICEF ABD Fonu yararına gerçekleştirilen gecede sahne aldı. Selena, sahneden uzak geçen bir senenin ardından ilk defa o gece performans sergiledi. Selena Gomez, MTV News'a tamamen akustik bir sette sahne alacağı için başta "çok gergin" olduğunu söyledi.
 
"Spring Breakers" yıldızı gecede yeni bir şarkı söylemezken, Gomez, yeni bir şeyler duymak için hayranlarından daha istekli olduğunu itiraf etti. Selena yeni albümünün ona çok daha yakın, anlamlı olduğunu, tüm gerçekleri dışa vuracağını söyledi. Selena en son 2011'de When The Sun Goes Down albümünü çıkarmıştı.
 

"Sanırım albümümün kaydının neredeyse ortasında olduğumu bilmek ilginç, "büyük bir dönüş" gerçekleştirdim ve bunun müziğimi nasıl etkilediğini görmek inanılmaz, çünkü böyle bir şeyi daha önce hiç yapmamıştım. Bu harika. Sanırım büyümüş "Selena" daha çok şöyle düşünüyor: "Hikayelerin benim tarafımı insanlara elimden geldiğince anlatabilmek güzel, bu yüzden çok eğleniyorum."
Selena, yeni albümümün uzun süreli, bir dargın bir barışık erkek arkadaşı Justin Bieber'ı içerip içermediğini söylemedi. Ancak Gomez, "büyük dönüş" derken aslında kişisel ve profesyonel yaşamındaki değişikliklerden bahsettiğini kabul etti. 
"Spring Breakers ve bir yıl yaşadıklarımın, deneyimlerimin ardından hayranlarımın müziğim sayesinde her şeyi bilmeleri ilginç olacak."
Selenatorlara da bir müjdemiz var! Selena'nın yeni "her şeyi anlatacağı müziğini" duymaları için çok beklemelerine de gerek yok gibi görünüyor. Selena albümden ilk teklinin yayınlanacağı tarih için:
"Umuyorum, Mart ayında, Evet. Bunu söylüyorum çünkü böyle olacağından eminim." diye konuştu.
Selena'nın yeni müziği hakkında heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

0
0
0
Yorum Yaz